Právní ujednání

Vstupem na www.strechyplneodmen.cz World Wide Web stránky souhlasíte s následujícími podmínkami. Nesouhlasíte-li s následujícími podmínkami, berte prosím na vědomí, že nesmíte používat tento server.

Obsah www.strechyplneodmen.cz World Wide Web stránek podléhá autorskému právu Copyright © Lindab s.r.o. a VELUX Česká republika s.r.o.

Veškerá práva jsou vyhrazena.

Reprodukce, přenos, rozšiřování nebo uchovávání části, nebo celého obsahu v jakékoliv formě je bez předchozího písemného souhlasu Lindab s.r.o. a VELUX Česká republika s.r.o. zakázáno vyjma případů, které odpovídají následujícím podmínkám:

Souhlas Lindab s.r.o. a VELUX Česká republika s.r.o. k prohlížení www.strechyplneodmen.cz World Wide Web stránky na Vašem počítači.
Tisk kopií částí těchto stránek pro pouze Vaše použití, nikoli pro rozšiřování, nebylo-li písemně povoleno Lindab s.r.o. a VELUX Česká republika s.r.o..
Jednotlivé dokumenty na našich World Wide Web stránkách mohou být předmětem dodatečných podmínek.

Aktuality

25.1.2018

Střechy Praha 8.-10.2.2018

 Dovolujeme si Vás pozvat na jubilejní 20. ročník veletrhu Střechy Praha

16.1.2018

Začíná Lindab Akademie

Lindab chystá opět tematická školení pro architekty a projektanty, montážní firmy i prodejce. V tomto roce přichází s ucelenou koncepcí s názvem Lindab Akademie. Ta nabízí široké spektrum různých témat pro všechny, kdo se zabývají projektováním, prodejem či montáží plechových střešních krytin a tenkostěnných ocelových konstrukcí.

 

 

více aktualit