Právní ujednání

Vstupem na www.strechyplneodmen.cz World Wide Web stránky souhlasíte s následujícími podmínkami. Nesouhlasíte-li s následujícími podmínkami, berte prosím na vědomí, že nesmíte používat tento server.

Obsah www.strechyplneodmen.cz World Wide Web stránek podléhá autorskému právu Copyright © Lindab s.r.o. a VELUX Česká republika s.r.o.

Veškerá práva jsou vyhrazena.

Reprodukce, přenos, rozšiřování nebo uchovávání části, nebo celého obsahu v jakékoliv formě je bez předchozího písemného souhlasu Lindab s.r.o. a VELUX Česká republika s.r.o. zakázáno vyjma případů, které odpovídají následujícím podmínkám:

Souhlas Lindab s.r.o. a VELUX Česká republika s.r.o. k prohlížení www.strechyplneodmen.cz World Wide Web stránky na Vašem počítači.
Tisk kopií částí těchto stránek pro pouze Vaše použití, nikoli pro rozšiřování, nebylo-li písemně povoleno Lindab s.r.o. a VELUX Česká republika s.r.o..
Jednotlivé dokumenty na našich World Wide Web stránkách mohou být předmětem dodatečných podmínek.

Aktuality

26.4.2018

Nahlédněte do nového skladu Lindab Profil

Ve výrobním areálu na Karlovarské v Praze 6-Ruzyni jsme pro Vás nedávno otevřeli nový, lépe zásobený a prostornější sklad Lindab Profil. Ten nám umožní zajistit lepší dostupnost a vyšší zásoby zboží, kvalitnější služby a rychlejší a komfortnější odbavení osobních odběrů v příjemném prostředí.

25.1.2018

Střechy Praha 8.-10.2.2018

 Dovolujeme si Vás pozvat na jubilejní 20. ročník veletrhu Střechy Praha

více aktualit