facebook youtube
menu

věrnostní program VELUX

věrnostní program VELUX

SSSenzační léto s roletou SSS

Vážení účastníci soutěže,

 

chtěli bychom vám srdečně poděkovat za vaši účast. Vaše nadšení nás velmi těší, a jsme rádi, že jste se rozhodli soutěžit.

 

Nyní přichází doba napětí a očekávání, neboť vítěze ohlásíme 29. října 2023. Bližší informace o vyhlášení soutěže vám brzy zašleme e-mailem.

 

Ještě jednou děkujeme za vaši účast a přejeme vám hodně štěstí!

 

Tým VELUX

 

 

Velká letní soutěž o ceny v celkové hodnotě 480 000 Kč

Každý váš nákup lehké venkovní rolety VELUX SSS načtený ve věrnostním programu Střechy plné odměn se promění v los, který na konci léta zařadíme do slosování o atraktivní výhry. Pomozte svým zákazníkům vyřešit problém s přehříváním a hrajte s námi o sssenzační výhry!

 

Kdy soutěž probíhá?

10. 7.–31. 8. 2023

 

Jak se zúčastním?

Nemusíte se nikam hlásit, každý člen věrnostního programu Střechy plné odměn se soutěže účastní automaticky. Na svém osobním kontě můžete sledovat, jak vám přibývají losy. Losy budou načteny standardním způsobem jako body, na kontě je tak uvidíte se zpožděním (např. losy získané za měsíc červenec uvidíte ke konci srpna).

 

Jak získám losy?

Nákupem lehkých venkovních rolet na solární pohon VELUX SSS, které v létě poskytují účinnou ochranu před horkem a současně zatemnění pro nerušený spánek. Za každou roletu SSS získáte jeden los.

 

Proč je ideální doba k nákupu?

Léto je obdobím zvýšené poptávky po venkovním stínění. Lehká venkovní roleta VELUX SSS je podpořena silnou mediální kampaní – reklamou v rádiu, na internetu i v tisku. Navíc má trvale sníženou cenu a od 1. 7. i záruku prodlouženou na 5 let.

  

Co můžu vyhrát?

Ceny v celkové hodnotě 480 000 Kč. Slosování v rámci celé České republiky určí výherce tří hlavních cen:

1x poukaz Invia.cz v hodnotě 50 000,-

1x poukaz Invia.cz v hodnotě 40 000,-

1x poukaz Invia.cz v hodnotě 30 000,-

Ale to není vše! Zároveň je ve hře 36 poukazů Alza.cz v hodnotě 10 000,-. O ně se bude losovat v rámci 12 oblastí spadajících pod jednotlivé obchodní zástupce VELUX. Vedle celostátního slosování o 3 hlavní výhry tedy proběhne ještě 12 oblastních slosování. Každé z těchto 12 oblastních slosování určí výherce 3 poukazů do Alza.cz. Každý účastník má tak šanci na 2 výhry!

 

O soutěži:

  1. Za každou roletu VELUX SSS, která bude zakoupena v soutěžním období 10. 7.–31. 8. 2023 a zaregistrována na osobním kontě ve věrnostním programu Střechy plné odměn, získá účastník 1 los do slosování. Tzn. 1 roleta SSS = 1 los do slosování. Čím více zakoupených a zaregistrovaných SSS rolet v daném období budete mít, tím větší máte šanci na výhru.
  2. Každý z vás má šanci vyhrát celkem 2 ceny – 1 ze 3 hlavních cen, které se losují v rámci celé České republiky, a 1 ze 36 cen, které se losují v rámci oblastí (máme 12 oblastí celkem):
    1. Losování o tři hlavní výhry (1x poukaz Invia.cz hodnotě 50 000,-, 1x poukaz Invia.cz v hodnotě 40 000,- a 1x poukaz Invia.cz v hodnotě 30 000,-) proběhne v rámci celé České republiky.
    2. Losování o další výhry (36x poukaz Alza.cz v hodnotě 10 000,-) proběhne v rámci 12 oblastí spadajících pod jednotlivé oblastní zástupce VELUX, a to tak, že v každé z oblastí budou vylosováni 3 výherci.
  3. Stav získaných losů můžete kontrolovat na svém kontu – na stejném místě, kde kontrolujete body, najdete informaci o tom, kolik máte losů. Do 8. 10. 2023 si počet losů zkontrolujete. Pokud zjistíte, že je v počtu chyba, můžete se obrátit na podpora@strechyplneodmen.cz, aby pořadatel soutěže ověřil správný stav.
  4. Slosování proběhne do 16. 10. 2023 za přítomnosti minimálně dvou zástupců společnosti VELUX a pod dohledem nezávislé osoby. Záznam losování bude zaslán všem účastníkům prostřednictvím e-mailu. Výherci budou také oznámeni na této webové stránce akce.
  5. Ceny každému z výherců předá osobně oblastní zástupce VELUX, a to nejpozději do 30. 10. 2023.

Stručná pravidla soutěže najdete tady.

Kompletní pravidla soutěže najdete tady.

 

V případě dotazů se obraťte na svého oblastního zástupce.

VELUX Česká republika, s.r.o., si vyhrazuje právo akci zrušit či odvolat. 
KONTAKT VELUX

tel +420 720 942 151
mail podpora@strechyplneodmen.cz
facebook facebook
youtube youtube

Právní ujednání   |    Cookies   |    GDPR

© 2023 Střechy plné odměn