facebook youtube
menu

věrnostní program VELUX

věrnostní program VELUX

Startuje soutěž o nová okna VELUX k výměně pro koncové zákazníky

10. 10. 2023

Rádi bychom vás informovali o spuštění akce, která zvýší zájem vašich zákazníků o výměnu střešních oken. Následujících šest týdnů – od 10. 10. do 17. 11. 2023 – probíhá soutěž „Vyhrajte střešní okna VELUX“, v níž každý týden vylosujeme 3 výherce. Soutěž podporujeme silnou propagační kampaní v rádiu a online prostoru, proto můžete před zimou počítat se zvýšenou poptávkou po výměnách střešních oken.

Účast v soutěži je pro koncové zákazníky velmi snadná. Zájemci o výměnu střešních oken zaregistrovaní v daném týdnu na velux.cz/soutez  budou zařazeni do týdenního slosování, které se uskuteční vždy následující pondělí (poprvé 16. 10.). Každý týden vylosujeme 3 výherce, kteří:

  • Získají až 10 střešních oken VELUX včetně montážních doplňků v celkové katalogové ceně do 100 000 Kč vč. DPH. (Do montážních doplňků patří: veškerá lemování, zateplovací rám BDX, manžeta z hydroizolační fólie BFX, manžeta z parotěsné fólie BBX, ostění LSB/C/D.)
  • Zákazníci si sami hradí montáž, tj. veškerou práci, použitý materiál i režijní náklady montážní firmy.
  • Výhra se nevztahuje na stínicí doplňky, které může montážní firma zákazníkům nabídnout.

V souvislosti s kampaní se na vás mohou obracet zákazníci se žádostí o produktovou specifikaci. Věříme, že tuto zvýšenou poptávku využijete k získání nových zakázek.

Cílem akce je posílení zájmu o výměny střešních oken, které jsou stále důležitější součástí našeho společného byznysu. Informujte své zákazníky o možnosti zúčastnit se soutěže Vyhrajte střešní okna VELUX a těšte se na nové zakázky!
KONTAKT VELUX

tel +420 720 942 151
mail podpora@strechyplneodmen.cz
facebook facebook
youtube youtube

Právní ujednání   |    Cookies   |    GDPR

© 2023 Střechy plné odměn