facebook youtube
menu

věrnostní program VELUX

věrnostní program VELUX

Nové produkty VELUX

27. 02. 2023

Vážení montážní partneři,

všichni máme jeden společný cíl – dělat radost našim zákazníkům. Mají-li radost, můžeme společně rozvíjet naše podnikání. Z tohoto důvodu neustále rozšiřujeme a vylepšujeme naši nabídku, díky níž společně dosahujeme vyššího obratu. A v tomto ohledu přinášíme výborné zprávy!

VELUX nyní nabízí skvělé novinky, které uspokojí veškeré potřeby zákazníků a navíc i zjednoduší doporučování, prodej a instalaci výrobků!

 

Které novinky to jsou?

Střešní okna Standard a Standard Plus (GZL, GLL, GLU) s novým horním madlem — díky němu je ovládání ergonomičtější a bezpečnější. Okna s novým ovládacím madlem můžete rozpoznat podle písmene Z na konci kódu výrobku. Je třeba zmínit, že naše modely střešních oken GZL, GLL a GLU jsou k dispozici za stejnou cenu bez ohledu na to, jestli si zákazník zvolí horní nebo dolní ovládání.

Nové madlo bude dostupné od 28. 2. 2023. Všechny objednávky přijaté 28. 2. a později budou automaticky dodány s novým madlem. Objednávky přijaté do 27. 2. včetně budou dodány se starým typem madla.

 

 

Rozšiřujeme velikostní škálu našich oken s nízkoenergetickým trojsklem. Střešní okna se spodním ovládáním GLL 1061B/1064B a GLU 0061B/0064B jsou nyní dostupná i ve velikostech CK04, FK08 a MK10. Řešení VELUX díky tomu můžete nabízet ve všech segmentech trhu.

Objednávat můžete od 14. března 2023.

 

 

 

STÁHNOUT CENÍK S NOVÝMI PRODUKTY

 

 

Střešní výlez GXL ve velikosti FK06 nyní nabízíme s bezpečnostním izolačním trojsklem 68 a novým  ergonomickým ovládacím madlem – stejným, jako u střešních oken Standard a Standard Plus. Výrobek s novým ovládacím madlem poznáte podle písmene Z na konci kódu (GXL FK06 3068Z).

Objednávat můžete od 14. března 2023.

 

 

 

Velmi oblíbené designové řešení – doplňková svislá okna VFE – je nově dostupné v 5 velikostech s bezpečnostním izolačním trojsklem 68. V porovnání s doposud dostupnými variantami VFE se zasklením 66 mají výhodnější cenu.

Atraktivní lomené sestavy střešního a doplňkového svislého okna jsou díky tomu dostupnější. A vy můžete ve svých projektech častěji uplatnit řešení, které zákazníkům nabízí ten nejlepší výhled do okolí.

Objednávat můžete od 14. března 2023.

 

 

Kolekce udržitelných rolet VELUX Nature má jen 50% uhlíkovou stopu. Zatemňující a zastiňovací rolety v tlumených barvách přenesou do interiéru pocit přírody.

Objednávat můžete od 14. března 2023.

 

 

 

Nový dálkový ovladač VELUX Touch rozšiřuje možnosti společného ovládání různých elektrických i solárně napájených výrobků VELUX. Umožňuje jednoduché skupinové ovládání, je vybaven časovačem ventilace a funguje nezávisle na Wi-Fi.

Objednávat můžete od 14. března 2023.

 

 

 

STÁHNOUT KATALOG

 

 

Ale to není vše!

Zjednodušujeme také prodej našich montážních doplňků:

  • Jako náhradu aktuálně dostupného lemování 0000 představujeme nové nezateplené lemování Basic (například EDW 1000), které už obsahuje snadno instalovatelnou manžetu z hydroizolační fólie BFX.

  • Zateplené lemování Energy – varianta 2000 (například EDW 2000) obsahuje lemování, manžetu z hydroizolační fólie BFX a zateplovací rám BDX.

  • Nově nabízíme zateplené lemování Energy+ (například EDW 2000 + BBX 0000), které za atraktivní cenu obsahuje všechno, co lemování Energy, plus parotěsnou fólii BBX.

Objednávat můžete od 14. března 2023.

Upozorňujeme, že lemování 0000 bez hydroizolační fólie je k dispozici pouze do vyprodání zásob!

Objednat si lemování bude s naší novou nabídkou mnohem snazší. Většina obalů lemování navíc už neobsahuje plasty a nulového obsahu plastů v celém portfoliu lemování dosáhneme do konce roku 2023.

Jak vám to zní?

Pokud jde o nás, věříme, že díky nové nabídce VELUX budete schopni poskytovat žádaná řešení, která zákazníkům přinesou přesně ty výhody, které očekávají. Přispějete tak k proměně jejich domovů v prozářená a energeticky úsporná místa. A nezapomeňte: doporučení spokojeného zákazníka se šíří rychle...

V případě jakýchkoli dotazů neváhejte kontaktovat svého oblastního zástupce nebo zákaznické oddělení VELUX.
KONTAKT VELUX

tel +420 720 942 151
mail podpora@strechyplneodmen.cz
facebook facebook
youtube youtube

Právní ujednání   |    Cookies   |    GDPR

© 2023 Střechy plné odměn